Blog

معنی کارت راهب اعظم ۳

 دروازه بان ناخودآگاه است. او انرژی زنانه مرموز و تخیلی پشت آفرینش است. او نگهبان دانش و نگهبان رمز و راز است.

وقتی پرستار بالا در یک خواندن به شما می آید، حجاب بین دنیاها را از بین می برد.

اکنون وقت آن است که به صدای درونی خود گوش دهید، بر شهود خود عمل کنید و چشم سوم خود را باز کنید.

شما ممکن است در یک تقاطع قرار داشته باشید، نمیتوانید جهت را انتخاب کنید. بهترین انتخاب شما این است که عقب بمانید و منعکس کنید. این Priestess معمولا به نظر می رسد زمانی که شما نیاز به کم کردن سرعت و مشورت با خود بالاتر است.

از شما خواسته می شود تا به خودتان عمیق تر نگاهی بیندازید و خطوط را بخوانید. گوش دادن به روده خود، درک درونی خود و اولین پاسخ احساسی خود را. هنگامی که احساس می کنید چیزی "خاموش" است، خودتان را متقاعد کنید. قبل از ادامه با قدم بعدی، لحظه ای موقتا نگاه کنید و نگاه کنید.

جادوگر بالا اسرار و نحوه دسترسی به حوزه های پنهان و اسرار قدیمی را می داند و همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که از کلید او بپرسید. او نشان دهنده خرد و دانش الهی است. او درک عمیق از جهان و زندگی و مرگ را از زندگی است. یکی از روان ترین و معنوی ترین کارت های عرشه، او کلید کلیه دانش های قدیم را به شما می دهد.

انرژیهای زنانه تخیل، شهود و الهام در همه جا هستند. احترام به طرف زنانه شما، صدای داخلی شما بلندتر خواهد شد و چشم سوم شما به نظر واضح تر خواهد شد.

این کارت یادآور قدرت و پتانسیل الهی شما است. این به شما یادآوری می کند که در اختیار داشتن امکانات نامحدود هستید و اکنون وقت آن است که به دانش و دانش درونی خود دسترسی داشته باشید. مراقبه، فعالیت های ذهنی، یوگا و خلاقیت راه های عالی برای دسترسی به این حکمت درونی است.

Priestess بالا همچنین نشان دهنده یک دوره زمانی اجازه می دهد. با حرکت در جلو حرکت نمی کند، بلکه عقب نشینی و عقب رفتن است.

اجازه دهید زندگی خود را به شکلی که باید، در شکل خالص خود داشته باشد، باز کند. اکنون زمان برای شما برای ایجاد مقاومت و اصطکاک در برابر جهان نیست. مقاومت تنها مقاومت شما را به شما تحمیل می کند.

در عوض، هنوز هم نفس های عمیق بکشید مراقب باشید اجازه دهید زندگی خود را به نمایش بگذارد و از داخل راهنمایی کند.

به یاد داشته باشید که ناخودآگاه شما قدرتمند است. الگوهای فکری که در ناخودآگاه شکل می گیرند تأثیر زیادی بر زندگی شما دارند. مراقب چیزهایی باشید که می گویید و به یاد می آورید قدرت پشت کلمات و افکار شما وجود دارد!

گام به عقب بر گردیم از مشکلات شما. با چشم انداز روشن به آنها نگاه کنید؛ به یاد داشته باشید بالاترین خود را می داند بهترین است. آرامش و اعتماد به ناخودآگاه خود و جسد بالا را در درون برای پیدا کردن مشکلات برای شما و، به عنوان همیشه، اعتماد به غریزه روده خود را.

معنی کارت راهب اعظم ۲

گاهی اوقات ما رویای رفتن به داخل یک خانه را با پله ها یا اتاق هایی می بینیم که از آن عبور می کنیم. در بعضی اوقات احساس بی هدف و گاهی اوقات یک هدف وجود دارد. جسد بالا وقتی پیدا می شود که تلاش می کند متوقف می شود. وقتی گوش می کنیم یا صحبت می کنیم، شنیدن می شنویم

ما به جایی رسیدیم که آماده دریافت راهنمایی یا دانش بیشتر هستیم، با بهره گیری از "من" از کیست که ما هستیم، چیزی که می تواند به ما در درک وضعیت فعلی کمک کند. این مسیر به سوی دانش و توانمند سازی خود است. ما می توانیم این سکوت درونی را پیدا کنیم هنگامی که ترس و ناپایداری ما را آزاد کنیم و به احساسات ناخودآگاه یا احساس گلویمان پی ببریم.

غریزه های ما بسیار قدرتمند هستند وقتی که ما می شناسیم که ما هستیم این فرآیند داخلی یا روشنایی در جوامع ما بسیار چالش برانگیز است و اغلب باعث سرکوب ناخودآگاه می شود. ما بیش از مجموع وجود فیزیکی ما است.

هنگامی که جادوگر بالا در حال خواندن است، توجه داشته باشید که هدایت از طریق پیشنهادات جهان عمیق تر، مانند رویاها یا هماهنگی، مشاوره و یا پیشنهادی برای خودآزمایی یا مراقبه، ارائه می شود. این کارت اغلب نمایانگر وضعیت و چگونگی انجام آن است. به طور سنتی، او نشان دهنده دانش، مدرک و اختیار است. ما نشان می دهیم همه امکانات آن چیزی است که ما می توانیم تبدیل کنیم و چگونگی استفاده از تشخیص، تشخیص احساسات ناامیدی یا ترس، روشن شدن این موضوع و انتشار آن از خودمان.

وقتی این کارت را می بینیم، احساسات زیبایی درونی ما را بدون هیچ مانعی و بدون دخالت و فرکانس های کنترل مخرب آزاد می کنیم. ما خواستار ارتباط با هماهنگی ظریف و چیزهایی هستیم که عمیقا ما را حرکت می دهند تا به حکمت درونی ما ضربه بزنیم که ما همیشه نمی توانیم آن را بیان و بیان کنیم، اما ما می دانیم که زنده است و کاملا کاربردی است، اگر فقط آن را متوجه کنیم. ما خواستار تأیید قدرت استفاده و بیان دانش ما به روش سازنده است.

معنی کارت جادوگر تاروت

جادوگر جنبه مردانه خلاقیت است که اولین گام های واقعی برای رشد واقعی است. او عمل و درایو پشت تمام نیروهای خلاق است.

هنگامی که او در یک خواندن به شما می آید، از خود بپرسید که آیا بیشتر شما می توانید برای فعالانه به رویاهای خود دست یابید.

چه سحر آمیز در داخل شما خاموش است؟ چه ابزارهایی در اختیار شماست؟ چه قدرتهایی واقعا دارید؟

جادوگر با شماره 1 همراه است، که نشان می دهد که مراحل ابتدایی برای تغییر در حال انجام هستند. شاید شما در یک تقاطع زندگی هستید که در آنجا نیاز به فکر کردن به سرعت دارید و با یک پاسخ در نقطه ای قرار دهید.

هنگامی که جادوگر نشان می دهد این نشانه خوب است که نه تنها شانس است، اما استعداد و مهارت در کنار شما است. او به شما یادآوری می کند که شما بیش از یک راه قدرتمند دارید. اگر می توانید در خارج از جعبه فکر کنید، منابع و استعدادهای زیادی در اختیار شما قرار می گیرند.

او یک کانال و یک کانال است که قدرت را در جهان می کشد و آن را در فضایی فیزیکی نشان می دهد. او به عنوان یک یادآوری به شما می رسد که شما همچنین توانایی استفاده از قدرت جهان برای افشای رویاهای خود را دارد.

شما خالق واقعیت خود هستید و می توانید از انرژی جهانی استفاده کنید. به یاد داشته باشید قوانین جهانی، مانند قانون جاذبه و قانون قدردانی. به یاد داشته باشید که افکار و احساسات شما هنگامی که برای ایجاد زندگی شما می خواهید، بلوک های مهم هستند.

جادوگر قدرتمند است زیرا در تمام 4 تن از تاروت و جنبه های متفاوتی از زندگی آن، متعادل و پایدار است: فیزیکی، احساسی، معنوی و ذهنی.

او نشانه خوبی است که شما در راه رسیدن به خواسته های خود و رسیدن به اهداف خود هستید. نگاهی به داخل و جمع آوری تمام منابع و استعدادهای خود را.

به خاطر داشته باشید که خلاق باشید و تفکر تخیلی کلید موفقیت شماست. به یاد داشته باشید که ماندگار و پایدار باشید.

از جادو و حکمت باستانی که درون شما ذخیره شده استفاده کنید. چیزی شگفت آور می تواند اتفاق بیفتد، زمانی که متوجه شدید که قدرت بیشتری از شما دارید.